Domů » 5 inteligentních vychytávek pro pohodový obývací pokoj

5 inteligentních vychytávek pro pohodový obývací pokoj

by ona
0 Komentář 146 čtenářů

Po dlouhém dni je nejlepší relaxací vyložit si nohy v dokonale efektivním prostoru, který vám na slovo splní vaše požadavky. Pokud je to i vaším snem, vylepšete si svoji pomocí nejnovějších inteligentních technologií zaměřených na optimální pohodlí v každé domácnosti.

 1. Pro dobrý pocit z čistoty
  Prvním krokem k zajištění komfortního životního prostoru je začít s čistým štítem, tedy čistou podlahou. Robotický vysavač Roborock S6 Pure šlape na paty u nás tradičnímu výrobci iRobot. Čínská značka Roborock ze stáje společnosti Xiaomi nabízí prémiové modely i roboty s velmi příznivým poměrem cena/výkon. S6 Pure patří k těm dražším, ale v současnosti patří ke špičce. Abyste získali neposkvrněné podlahy a čisté rohy, stačí jen zapnout tohoto pomocníka s vysokým sacím tlakem a mokrým mopem. Má 3D systém čištění s bočními válci a velkou nádobu na prach, která zachytí všechny chlupy domácích mazlíčků a různé druhy nečistot, navíc ji není třeba často vyprazdňovat. Tento samonabíjecí vysavač má navigaci s dvojitými optickými lasery a 13 LED snímačů sledování pohybu, aby se zabránilo nadměrnému nárazu, takže dokáže mapovat čistou cestu jakoukoli místností až do 250 m2. Je to jeden z nejsilnějších vysavačů na trhu s velmi dobrou výdrží až 2,5 hodiny.

  Roborock S6 Pure lze ovládat na dálku z propracované aplikace pro smartphony a koupíte jej od 10.000 Kč. Pokud se dokážete vzdát laserové navigace a nemáte mnoho hustých koberců, může vám vyhovět i Roborock E4 s doporučenou cenou 6.990 Kč s dobrým poměrem výkonu a ceny.

  1. Pro správnou náladu
   Když je uklizeno, nálada se dá vylepšit i správným osvětlením, které lze upravit podle denního jasu. Žárovky Sengled Smart LED Daylight A19 jsou spárovány s inteligentním rozbočovačem Sengled Smart Hub a jsou hlasově ovládány prostřednictvím zařízení s podporou Alexa od Amazonu nebo pomocí Google asistenta. Žárovky lze instalovat do většiny svítidel a jsou programovatelné tak, aby vám umožňovaly nastavit časy buzení, upravit jas (do až 800 lumenů nebo 60 wattů) a zkontrolovat energetickou statistiku z libovolného smartphonu pomocí aplikace Sengled Home.
  2. Pro domácí zábavu
   Když nemůžete jít do kina, program vám určitě zajistí některý ze systémů domácí zábavy, které se neustále zlepšují v kvalitě i obsahu. U nás méně známé televizory ze série TCL 4K Smart LED spotřebitelům nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Jsou k dispozici ve velikostech úhlopříčky od 43 do 75 palců, vše s kvalitou obrazu 4K Ultra HD, aby vytvořily realistický obraz pro ideální zážitek z domácího kina.

  Díky přístupu k více než 500 000 streamovaných filmů a televizních epizod lze toto intuitivní zařízení připevnit na stěnu pro sledování v kino kvalitě. Hlasem ovládaný TCL 50S425 se pojí s Google Assistant a Alexe od Amazonu, aby bylo snadné vyvolat nejnovější show hodnou pomocí jednoduchého hlasového příkazu.

  1. Pro dokonalý zvuk
   Relaxační večer jistě zpříjemní i špičkové reproduktory, které vám poskytnou dokonalý zvukový zážitek vyplňující místnost. Reproduktor Sonos One je ideální pro milovníky hudby a přichází se zabudovanou hlasovou aktivací, která se pojí s Google asistentem, zařízeními Alexa od Amazon i Siri a poskytuje bohatý prostorový zvuk. Bezdrátově jej můžete připojit k dalším modelům systému Sonos Home Sound System, abyste si mohli vychutnat hudbu v každé místnosti zvlášť, nebo ozvučit všechny najednou stejnou písní. Reproduktor lze ovládat pomocí libovolného chytrého telefonu nebo prostřednictvím Apple AirPlay 2 přes aplikaci Sonos. Sonos One dostanete od 190 €.
  2. Pro pohodlnou kominukaci
   Google Nest Hub Max se může stát srdcem i mozkem vaší domácnosti. Umožňuje uživatelům kontakt s přáteli a rodinou pomocí videohovorů a zpráv. Máte-li zařízení Google nebo již používáte Asistenta Google, bude jeho připojení ideální. Hub slouží také jako záložní zábavné zařízení, které přehrává filmy nebo videa z YouTube na 10palcovém displeji HD. Jeho třípalcový basový reproduktor a tři vestavěné stereofonní reproduktory dokáží přehrávat hudbu z vašich oblíbených streamovacích služeb. Zařízení je dodáváno se zabudovanou kamerou Nest, která vám umožní, zkontrolovat svůj domov v nepřítomnosti pomocí pohybových a zvukových upozornění, které odesílá přímo do telefonu. Google Next Hub Max pomáhá také rodinné organizaci, například tím, že zobrazuje počasí, osobní kalendáře, fotografie z Google a nastavuje připomínky, a to vše za zhruba 270 eur.

  Další články autora

  Zanechat komentář

  O nás

  Provozovatelem  webu je
  Ing. Vítězslav Kotík, MBA

  U Michelského mlýna 1535
  Praha 4
  140 00

  IČO: 42143659

  DIČ: CZ7211162761

  Bankovní spojení:

  2001807788/2010
  IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
  SWIFT: FIOBCZPP

  Kontaktovat nás můžete na mailu:
  Redakce: info@press-media.cz

  Reklama

  @ Od roku 2008 je provozovatelem webu Ing. Vítězslav Kotík, MBA, U Michelského mlýna 1535, Praha 4, Inzerci na webu zajišťuje Redakce: sales@ibydleni.cz